Leden 2011

Nový rok, jinak všechno při starém

3. ledna 2011 v 21:30 | Lorane |  Plkám a kecám
Ach jo prázdniny jsou pryč a s nimi i satrý rok. sbohem desítko, vítej jedenáctko. Starý rok vbyl skvělý. Nejenom, že jsem skončila s Miráklem a začala chodit na šerm, ale taky jsem se znovu spřátelila s Mončou. Začala jsem chodit na výtvarku a vůbec jsem zažila spoustu věcí a poznala spoustu skvělých lidí. Silvestr byl takový...rodině příjemný.
pol
Ta fotka není moc povedená, ale je nejlepší s těch co jsem fotila.

Předsevzetí si většinou nedávám, ale proč neudělat změnu?
1. Lepší známky, vyznamenání
2. Budu psát více článků sem na blog
3. Budu šetřit
4. Prohodím alespoň tři slova s FK
5. Budu se na šermu snažit a nebudu se flákat
6. Začnu cvičit
7. Přečtu všechny knížky a kouknu se na všechny filmy na svém seznamu
8. Budu víc fotit a kreslit
9. Budu si uklízet a skládat si oblečení místo abych je nechala válet v rohu, kde dělají akorát tak společnost pavoukům

Počítám, že s toho splním tak jedno a to bude 8. Dnes jsem jsem se ulila z poslední hodiny a šla na EEG. denska tam byla teta, tak to bylo v pohodě. Sice jsem pak měla děsně zcuckaný vlasy, ale nasadila jsem si čepici.
Pak jsem šla na výtvarku, kde to bxlo skvělý. Niki nás pozvala na svůj maturiťák. Já bych šla, ale Kačce se nechce tak uvidím. K. mě zase výdíráním donutila slíbit, že v pátek příjdu do horňákku na nějakou akci, či co. Moc se min tam nechce, nejsem moc společenská a mezi lidmi co neznám se necítím dobře. Moc dobře navíc vím co K. chystá. Chce mě donutit jít za FK, on tam totiž taky bude. Hm a ona ví, že tam budu sedět jak blbec. Nchce se mi tam, ale zároveň i trochu jo.

Škola se opět předvedla. Spolužáci jsou poslední dobou otravní a už jich mám vážně plné zuby. Zítra je fyzika a je tuším ve vzduchu hrozbu zkoušení. Držte mi palce ať to zvládnu, prosím.