Březen 2010

Portrét E.T.

26. března 2010 v 20:00 | Lorane |  Kreslím
Měla jsem čas tak jsem nakreslila další portrét. Tentokrát jsem se pokusila o portrét islandské zpěvačky Emilíany Torrini. Myslím, že patří k mým lepším portrétům, ale nějak se mi na ní nezdá...
No, jinak jsem dneska byla na tréninku a Andrea se chovala slušně, takže problém vyřešen:).

Tak tad je ten portrét.... Podobá se aspoň trochu? (Vím, že jde špatně vidět, ale za to může věc jménem SKENER!!!)

Další líčení(Jaro)

23. března 2010 v 20:32 | Lorane Pearl |  Píšu
Bohužel na internetu jsem fotky ze soutěže ještě nenašla. Fotogafové si nejspíš své fotky hlídají. Nevadí, dám je sem jindy.
Ve škole jsme psali další líčení. Naše učitelka je děsně neoriginální, tak si vybírá témata z učebnice a pracovního sešitu(osmáci koukněte se do pracáku!!!). Už jsme to odevzdali tak jsem zvědavá co dostanu. Prozatím mi musí postačit vaše hodnocení.
Varuji vás, že toto líčení sepsala skoro-čtrnáctiletá dívka, tidíž je to hloupé a sentimentální. Nevadí i tak jsem zvědavá na vaši reakci na líčení o jaru........
P.S. Neumím psát čárky a odstavce.
P.P.S. Mám rozepsanou povídku tak jí co nevidět zveřejním

Stručně a jasně

20. března 2010 v 20:11 | Lori |  Plkám a kecám
Právě jsem se vrátila ze soutěže. Taneční. A naše skupina ji pořádala., což se zrovna nevyplatí.

A) nedostaneme medaile jako ostatní
B)Andrea nás může buzerovat ještě víc
C)musíme uklízet po těch prasatech co tam přijdou
D)musíme všem pomáhat- teda apoň mi juniorky

Blllleeee. Nenávidím Andreu. Což je naše pošahaná trenérka. Je na mě a Šárku(moje kámoška) zasedlá. A má stále nějaké KECY!!! Š. kvůli ní brečela. Já si jen v duchu říkala. A taky nás seřvala, že se nám to nepovedlo. Já si myslím, že to není pravda. Možná to akhle zní blbě, ale kdyby jste jí znali.... Je fakt slizká i moje mamka jí nesnáší.

Dopadli jsme vždycky první. Aby ne když jsme byli jediný v kategorii. A tak postupujeme na Mistrovství Čech. Já tancovala dvě vystupení. Jestli se zítra objeví na internetu fotky z dnešní soutěžě tak je sem dám.

Pardon že píšu tak nesrozumitelně, ale mně už fakt padá hlava....
Tak ahoj:)

Mám se?

12. března 2010 v 19:41 | No kdo asi? |  Kreslím

Ve stručnosti vám řeknu jak se mám. Blbě, celkem. Kvůli sněhu jsem nejela do Varů pak jsem musela koukat u babičky na nějakou debilní telenovelu a na závěr se pohádala s mamkou. Už je to sice lepší ale stejně.

Jaro je tady!!!

4. března 2010 v 15:53 | Lorane |  Fotím
Ahoj.
Takže nejprve bych vám chtěla říct, že jsme dneska ve škole koukali na film Amadeus a jsem naprosto unešená!!! Chci se naučit smát jako Mozart!!!! Byl to naprosto úžasný film i když někteří jedinci si to nemysleli. Zezadu se totiž často ozývaly slova jako Socmen nebo Joumen. Dneska se zase chystám do kina na Alenku v říši divů,ale jěště nevim s kým tam půjdu. No nakonec asi sama, ale to je jedno:)

O víkendu jsem vzala foťák a šla ven. A tohle z toho vzniklo....

Jak se pípá anglicky???(nebo peepá??)

1. března 2010 v 15:24 | Lorane |  Plkám a kecám
Jak to dělám, že mám vždycky tak debilní nápady?*asi jsem mimozemšťan* Snad jenom mě může napadnou tak inteligentní věc jako to, že si vyklidím všechny skříně. No jasný skvělej nápad, přímo geniální. Hej já jsem geniální!!! NO dobře, tak jsem si bez milosti vyházela všechny věci ven. Ze šuplíku, ze skřínky, ze stolu*i z pod peřiny, ale to je tajný* a vůbec ze všeho.