Únor 2010

No nazdar......

25. února 2010 v 20:05 | Lorane |  Myslím
Nazdáááár!!! Mám nějakou podezřele dobrou náladu:). A jakej jsem měla den? Ale jo skvělej. BYlo to zajímavý. Měla jsem zajímavý rozhovor s profesorem R.

sedí bagr na větvi a plete kakao:D

23. února 2010 v 18:45 | Lorane |  Myslím
Ahoj:) jak se máte?
U mě celkem Ok. Ve škole to ušlo akorát mám strach ze známky z matiky. Dneska jsm měla trochu šílenou náladu. Mírně.... no dobře asi mě všichni měli za cvoka ale koho to zajímá? Mě je celkem ukradený co si o mě lidi myslí už jsem se kvůli tomu natrápila v minulost dost.


kecy jednoho rána

18. února 2010 v 9:04 | Lorane |  Myslím
Tak jsem doma, ale ne proto, že byly prázdniny. Proto, že jsem nespíš nemocná. Už mi není tak zle tak si to celkem užívám. Dneska jsme měli psát z matiky, takže se tomu vyhnu. Ale myslím si, že pak budu zkoušená což je DALEKO horší než písemka. U nás ve třídě panuje průměr ze zkoušení emh 3-4 a to zachránily ty dvě dvojky co náš milostivý učitel rozdal. No nic kromě tý písemky by to byl super den ale jak už jsem řekla já to školy nejdu.....
No nic aspoň si budu moct dočíst Elyonovu zemi, zkouknout nějakej ten film, ožná napsat rezenzi, psát se svoje debilní kecy, psát svojí"knížku" a jen tak se flákat. Ale je tu taky děěěéésná nuda. Možná se taky kouknu na záznam ze ZOH. Vlastně jsou to docela slibné vyhlídky:)

Bořím Bublavské turnikety

12. února 2010 v 14:53 | Lorane |  Myslím
Včera jsem byla s rodiči a sestrou lyžovat na Bublavě. Bylo to celkem fajn až na to, že mi můj saďourský otec utáhl přezkáče tak, že jsem nemohla udělat ani krok. Podle jeho názoru jsem je měla moc povolený. Tss!!! Když se nekoukal, tak jsem si je povolila. Ke všemu dobru mi zmrzly ruce a následně po sundání přezkáčů jsem zjistila, že i nahy. Ty ruce byly tak zmrzlý, že když jsem si do nich kousla tak jsem to necítila. Kupodivu jsem ani jednou nespadla a to je u mě zázrak. Zato moje mamka i ségra spadly z vleku *škodolibě se směje*. Všechny jsem otravovla svýma chytrýma kecama a na vleku si zpívala česko-anglickou verzi Edge of night (když to nevim tak to vymyslim!!!). Na vcelku to ušlo akorát po návratu domů (cca v 8 h) jsem zjistila, že mám úkol z němčiny a po dopsaní jsem zjistila, že mám ještě jeden z angliny. Ten jsem si ale udělala až dneska ráno.
Hmmm takže fajn no:) za chvíli jdu na debilní trénink a doufám, že vy jste na tom líp:)

LotR kresby no.1

9. února 2010 v 21:13 | Lorane |  Kreslím
Další příspěvek do Mojí tvorby:). Strašně ráda kreslím a tady jsou některé z mých pokusů. Je to kresleno tužkou. Kdyby to někdo nepoznal tak jsou to hlavni tři ženské postavy z Pána prstenů: Galadriel, Éowyn a Arwen:) Nejdříve jsem nevěděla jestli to nedat raši do rubriky Pán prstenů, ale radši jsem to dala do Mojí tvorby. Okolo je to dost opatlaný protože stínuju prstem a nešlo to vygumovat. Taky je to podepsaný takže varování kopírovačům.

P.S: Mám nové SB je jím >Sue< a má moc krásný blog (asi jí pak věnuji jeden článek)

No takže tady jsou:)

Musela jsem to zkusit, aspoň zkusit:D

6. února 2010 v 20:41 | Lorane |  Tvořím
Ha, tak jsem se na blog.blog.cz přihlásila do soutěže O návrh na tričko.Kreativita je holt kreativita:)Oranžová sice není moje nejoblíbenější barva, ale zase jsem to chtěla udělatjší takový veselejší. Ten obrázek je jen tak mimochodem můj:) Mořila jsem se s tím dost dlouho a výsledek posuďte sami

Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana

Líčení počasí:)

3. února 2010 v 15:19 | Lorane |  Píšu
Ahoj!!
Rozhodla jsem se, že sem budu přidávat věci z vlastní tvorby. Hlavně fotky, kresby, povídky nebo slohy. Ve škole se zrovna zabíváme líčením a naším úkolem bylo vylíčit naše nejoblíbenější nebo naopak nejneoblíbenější počasí nebo období. Zatím je to jenom nanečisto takže buďte trochu schovaví, protože to musím ještě hodně upravit:) No fakt to není nic moc...