Leden 2010

Včerejšek a dnešek aneb akce na kterejch jsem nebyla

29. ledna 2010 v 21:29 | Lorane |  Myslím

Zrovna jsem se vrátila z osmihodinovýho tréninku. Začnu tím co se stalo včera.
Úplně jednoduše včera bylo výzo. Měla jsem sedm dvojek takže žádné překvapení. Taky jsem byla na biologické olympiádě na laborotorní části. Měli jsme pod mikroskopem zkoumat ptačí pírko, nakreslit nákres,popsat, napsat pod jakým zvětšením jsme to pozorovlali a zodpovědět nějaké otázky. Neumístila jsem se a ani nejssem poslední takže jsem spokojená. Navíc dostanu z biologie 1 za účast. Zbytek dne byl neuvěřitleně nudný a nezajímavý. Šla jsem s holkama na pizzu. Dala jsem si Hawai. Hmmmmmmmmmmm


A teď k těm akcím na kterých jsem nebila. Za prvé jeden můj spolužák(děsně oblíbenej) měl oslavu narozek. JInak řečeno pařba v salonu pizzerie a bez rodičů. Pozval tam skoro celej nižší gympl, ale mě NE! Ne, že by mi to nějak extra vadilo nestojím o nějaké trapné "pařby", ale je fakt ponižující když se vás někdo zeptá "Co si koupila Kájovi k narozkám? Ehm, nic nejsem pozvaná. Ty nejsi pozvaná? No ty jsi ale divná!!!" Nesnášim, když mi někdo řekne že jsem divná, to pak vidím RUDĚ!!! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

A za druhé koncert mé oblíbené zpěvačky Emilíany Torrini. Ach jo, to je daleko lepší než Kájovi narozky. Až bude příště nějaký koncert Tak tam pojedu. Snad.

A teď se dostávám k dnešku. Od Dvanácti do osmi jsem byla na tréninku. Šílený co?
Dřeli jsme až do krve. Ne, kecám dřeli jsme ale taky jsme se dost flákali čučeli na dvd, jedli pizzu, zkoušeli ujetý zvedačky, dělali kotouly přes krabice od pizzy a jiný kraviny.

Tak a protože jsem hrozně unavená tak si jdu lehnout abudu spát do oběda:D

Natěšená na měkkou postel se s vámi loučí
Vaše
Lorane:D
Budu zláááááááááá

26. ledna 2010 v 21:17 | Lorane |  Myslím
Znáte, to večer jste děsně čilí a ráno jako oživlý mrtvoly.

Když jsem se dneska ráno z obtížema vyšplhala do čtvrtýho patra tak ke mně přišla kámoška se slzami v očích a následně se mi vybrečela na rameni, protože se rozešla se svým klukem a táta jí zmlátil za čtyřku z matiky. Trochu moc po ránu. Lidi ke mně hodně chodí svěřit se mi, je to fajn ale připadám si jako psycholog. Nejhorší je, že většinou pomáhám já a na mě samotnou už se tolik nedostane. Nestěžuju si. Pomáhám ráda. Ale všichni mě mají za děsně hodnou, milou a ochotnou holku. Tak třeba když nemám úklo(což je často tak hned říkaj "No Anetko!"
Je to děsný i když poslední dobou už se to lepší. Uf jaké štěstí:)

Budu zlááááááááá

Vaše děěěěěěěéésně zlááá Lorane
Vosko-kočičky:)

Víte co mě teď štve?

22. ledna 2010 v 14:31 | LOrane |  Myslím
Jak už jsem se ptala v nadpisu, víte co mě teď štve? Ta debilní manie Twilight.
Viděla jsem sice jen film(knižku mám sice doma, ale ještě jsem jí nečetla) ale i tak nechápu co na tom všicni maj. Příběh je možná děěěěsně romantický, ale taky úplně prostý. Blbá holka co se zamiluje do upíra jak úžasné ;) A ještě horší je, že tomu postupně propadá moje sestra a dokonce i moje mamka začala číst knížku. A to už vůbec nemluvim o Miráklu. Tam jsem "normální" jenom já a Jana, jako zastánci kultu Pana Tolkiena a Harryho Pottera a možná ještě Eliška, která si život bez Harryho neumí představit. Jen doufám, že ten Hobit bude brzy natočenej ať se manie PP zase vrátí do naší země.

Jo a víte jak sem minule mluvila o tom, že asi budu mít vyznamenání? No, tak si tím teď nejsem až tak jistá. Učitelka mě totiž nemá ráda tak se bojím, že mi dá trojku.
PROSÍM AŤ MÁM VYZNAMENÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨
Slibuju, že se budu pravidelně učit a uklízet si a nebudu drzá a budu se snažit chodit častěji do kostela (teď na to vůbec neměm čas a je to hrozná škoda). No, vlastně se o to všechno budu aspoň snažit.Please, Bitte, Prosíííííííííííííííííííííííííííím!!!!!
Od půl čtvrtý mám zas blbej trénink na kterej se pochopitelně nechce (když je blbej tak kdo by se divil, že?)

Dočetla jsem Pána prstenů: Návrat krále a začala jsem číst Olivera Twista od Charlese Dickense.
Musím přiznat, že když jsem dočetla PP i s dodatky bylo mi rochu smutno, ale Oliver to všechno vynahradil. Je to fakt skvělá knížka. Už po prvních stránkách se dotoho zažerete a nemůžete se od toho otrhnout. Charles Dickens je fakt dobrej spisovatel, až dočtu Olivera tak si od něj budu muset přečíst víc knížek. Třeba Davida Copperfielda nebo Vánoční koledu.
Určitě si to přečtěte!!!!!!!!!!!!

A na závěr Vám musím oznámit, že jsem začala psát dvě knížko-povídky. Až dostanu aspoň(!) za druhou kapitolu tak Vám to sem dám.

Jo(po druhý:) asi jstesi všimli že jsem pozměnila design. Není to sice nic moc protože já s těma programama moc neumim, ale líbí se mi to. A doufám, že se líbí i Vám.

Tak zatím.

Vaše školu vytížená, začtěná, líná ale přěsto se životem spokojená............
Blogerka s přezdívkou Lorane..........

Jupí!!!

19. ledna 2010 v 15:54 | Lorane |  Myslím
Zpusťte fanfáry nejspíš budu mít vyznamenání!!!! No, nejspíš. Z pololetky z matiky mám trojku, což jde protože jsem čekala něco horšího. Budu mít asi sedm dvojek což je u nás ve třídě fakt velkej úspěch. JOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hehe:) A co vy? Jaký bude výzo???

U nás ve škole nemáme jídelnu tak chodíme na obědy do učňáku, kde se ty učni učí na kuchaře a číšníky. A dneska tam zase byla taková děsně nervní servírka co mě málem zabodla nožem a přerazila talířem a mýmu kamarádovi vylila polívku do klína. A ještě řekla a't se uklidní. Fakt nevyrovnná osobnost:)

Dneska nemám žádnej kroužek tak se asi budu(zase) koukat na pána prstenů:)

Zatím:)

Víc témat

15. ledna 2010 v 14:35 | Any |  Myslím

Dneska všechny hodiny snad kromě fyziky nějak souvisely s pololetkama. Dostali jsme písemky z češtiny a z němčiny (1 a 2) a psali jsme z matiky a angliny. Z matikymám fakt strach protože doteď jsem tam měla dobrý známky a tahle nejspíš nedopadne moc dobře. Vůbec jsem to nestihla a navíc u jedný rovnice jsem neměla zkoušku. Na výzo to vidím tak na sedm dvojek, teda když se ze zemáku slituje a nedá mi trojku.

Jinak vyděli jste včera ten film Tsunami? Bylo to podle skutečných příběhů lidí kteří to tsunami zažili. Připomělo mi to to zemětřesení na Haiti. Už jsem jim poslala asi tři sms a ještě něco hodlám poslat. Je to fakt hrozný nejhorší zemětřesení na Haiti za posledních 200 let!!!! Tak to muselo mít obravdu hroznou sílu!!!!

V půl čtvrtý mi začíná trénink tak si musím užít každou volnou chvilku než tam půjdu. Jen tak pro informanci chodím do taneční skupiny Mirákl a fakt už uvažuju že s tím seknu a budu chodit třeba na šerm. Ale to bych musela vědět kde nějakej je hehe.

Zejtra jedu na běžky takže se tu asi ukážu až večer.

Jo a dostala jsem diplom od Iness


Tak to bude pro zatím všechno
Čauauau XD

no na co to tem míra nekouká?

10. ledna 2010 v 11:59 | Lorane

Tak tuhle fotju jsem sem prostě musela dát. Já s kámoškama o volný hodině a vedle nás Míra....
No na co to nekouká Jen tak pro informaci já jsem ta v tom fialovo žlutým


co nesnáším

9. ledna 2010 v 21:32 | lorane |  Myslím
A že toho je hodně..............
*HNusný krvavý horory
*hOLšIŠKY CoO tAKHlE PiSHoU
*Svůj nos a uši
*Scene, emo a podobný blbosti
*Lidi co se do takových blbostí řadí
*Grep a rajče
*JIstý lidi...............
*vysávání a úklid
*fakt, že máme se ségrou společnej pokoj
*lepivej karamel
*Učení
*Buzerování
*Teplou minerálku
*když máme ve škole 7 hodin
*přetvařování
*trapný dívčí romány s předem jasným koncem
*když mi někdo řekne že jsem divná nudná ne bo trapná
*high school musical
*hanah montanu
*Miley Cyrus
*děsně přeplácaný věci
*takový ty blikavý poskakující obludy (myslím že se jim říká pixelky)
*VKV
*Nekonečné seriály
*Madonnu
*chemii
*zemák
*blbý známky
*atletiku
*A Další...................

Den k zbláznění

7. ledna 2010 v 20:38 Myslím
Asi se zblázním. Zblázním se a zavřou mě do ústavu. MUsím využít ten čas, který mi zbývá do stadia blázna a napsat nějaký článek. Začnu školou a mými ignorantskými spolužáky. Na hudebce nám učitelka zadala poslechový test a pustila nám jednu fakt krásnou skladbu od mozarta(reguiem). Ta písnička mě uvedla do takové nádherné snivé nálady a vhlavě se mi začal odehrávat magický příběh. Když v tom mě ze snění vytrhl nějaký apsolutně debilní smích. Nebo spíš chrochtání. Nemusela jsem se ani otáčet abych věděla kdo to je. A bylo mi to líto. Bylo mi líto, že někteří lidé nedokážou vnímat tu atmosféru. Ale ignoroju je oni mi náladu nezkazí.

Vlastně jsem ještě nevysvětlila proč se zblázním. To je přece jasný!!! Z toho stresu a školy....
Neumim chemii teda teď už jo ale před hodinou ještě ne. No schválně, k čemu mi jednou bude vyčíslování rovnic. Taky se musím furt učit: doma o přestávkách o hodině.....
A štve mě to.
Ať už je vííííkend, nebo rovnou prázdniny.

Vaše školou otrávená Lorane

poslední den volna

3. ledna 2010 v 17:38 | LOrane |  Myslím
Je poslední den volna, poslední den úžasného nicdělání. Venku sněží a já se mořím nad projektem z němčiny. Je sice o Vánocích ale stejně. Žalostně mi připomíná, že to krásné, nejkrásnější období roku je zase na rok pryč. Od zítřka jsou tu zase škola, učení, zkoušení a písemky. Na druhou stranu se ale do školy těším na kamarády a tak. I když mám co dostanu z písemky z chemie a ze seminárky na děják.

Tak mi please držte palce.

Jo, a nevíte někdo co je to seringitida? Jedna moje kamarádka je tak trochu hypochondr a tohle je nemoc, kterou údajně má.

Mějte se Lorane

hmmm

1. ledna 2010 v 20:19 | lorane |  Myslím

Zjistila jsem, že nějak nemůžu přijít na nějaké pořádné věci co bych sem napsala. Když mám totiž nějaký nápad, tak je většinou zcela nemožné dostat se k počítači. Ano, mohla bych psát věci které cítím, ale poslední dobou mám jakoby vygumovaný mozek. Ale z toho, že se mi podařilo založit tenhle blog mám radost.
Je to zase jiný zbůsob jak vyjádřit své myšlenky a pocity. Lepší než je psát jen do nějakého bloku bez linek, který sice jednou možná najde nějaký můj potomek a bude si ho třeba chtít přečíst, ale můj strašný rukopis nebude moct rozluštit.

P.S.: Když už sem někdy přijdete tak mi prosím napište komentář ať vím, že jset sem nezabloudili jen omylem
Byla bych Vám moc vděčná.
Děkuji, Lorane.